Expom S.A. 
Sienkiewicza 19
13-306 Kurzętnik

tel: +48 56 474 22 43
fax: +48 56 474 22 42
contact-form Yhteydenottolomake

Yksityiset yhteystiedot

Hallitus:

Hallituksen puheenjohtaja / Toimitusjohtaja:
Rafał Domżalski

puh: +48 56 472 42 51
expom@expom.pl

Hallituksen toimisto

Hallituksen toimiston assistentti::
Marta Tchorzewska

puh: +48 56 472 42 51
expom@expom.pl

:
Michał Balewski

puh: +48 790 389 317
michal.balewski@expom.pl

Kauppaosasto

Avainasiakkaiden johtaja:
Piotr Cichewicz

puh: +48 56 472 42 43
piotr.cichewicz@expom.pl

Avainasiakkaiden johtaja:
Wiesław Edling

puh: +48 56 472 42 43
wieslaw.edling@expom.pl

Myyntipäällikkö::
Mateusz Cielecki

puh: +48 56 472 42 43
mateusz.cielecki@expom.pl

Sales Manager:
Daniel Konarzewski

puh: +48 519 477 200
daniel.konarzewski@expom.pl

Manager ds. Sprzedaży Exportowej:
Mateusz Frejlich

puh: +48 56 472 42 43
mateusz.frejlich@expom.pl

Markkinointi ja mediasuhteiden päällikkö

Tomasz Malicki:

puh:  +48 661 999 432
media@expom.pl

Tekninen päällikkö

Pääjohtaja, Tekninen päällikkö:
Rafał Domżalski

puh: +48 56 474 22 43/44
rafal.domzalski@expom.pl

Tuotantopäällikkö

Tuotantopäällikkö:
Józef Szymański

puh: +48 56 472 42 42
jozef.szymanski@expom.pl

Yhteistyöstä vastaava tuotantopäällikön sijainen:
Adam Lewandowski

puh: +48 56 472 42 41
adam.lewandowski@expom.pl

Yhteistyöstä vastaava tuotantopäällikön sijainen:
Jarosław Gurzyński

puh: +48 56 472 42 28
jaroslaw.gurzynski@expom.pl

Teknologian ja rakenteiden osasto

Teknologian ja rakenteiden osaston päällikkö, projektipäällikkö:
Piotr Szczechla

puh: +48 56 472 42 45
piotr.szczechla@expom.pl

Teknologian ja rakenteiden asiantuntija, projektipäällikkö Sebastian Jutrzenka-Trzebiatowski:
Sebastian Jutrzenka-Trzebiatowski

puh: +48 56 472 42 46
sebastian.jutrzenka@expom.pl

Teknologian ja rakenteiden asiantuntija, projektipäällikkö:
Radosław Taranowski

puh: +48 56 472 42 46
radoslaw.taranowski@expom.pl

Teknologian ja rakenteiden erikoistuntija, CNC-koneiden ohjelmoija, Projektipäällikkö:
Marcin Dembowski

puh: +48 56 472 42 46
marcin.dembowskii@expom.pl

Teknologian ja rakenteiden erikoistuntija, CNC-koneiden ohjelmoija, Projektipäällikkö:
Arkadiusz Siemiątkowski

puh: +48 56 472 42 46
arkadiusz.siemiatkowski@expom.pl

:
Przemysław Łapiński

puh: +48 519 477 143
przemyslaw.lapinski@expom.pl

:
Aleksandra Laskowska-Czernysz

puh: +48 56 472 42 48
aleksandra.laskowska@expom.pl

:
Andrzej Grzywacz

puh: +48 56 472 42 45
andrzej.grzywacz@expom.pl

Laadunvalvonta

Laatupäällikkö:
Arkadiusz Leśniewski

puh: +48 790 358 814
arkadiusz.lesniewski@expom.pl

:
Grzegorz Pawlak

puh: +48 56 472 42 58
grzegorz.pawlak@expom.pl

Talousosasto

Pääkirjanpitäjä:
Karol Laskowski

puh: +48 56 472 42 44
karol.laskowski@expom.pl

Financial specialist:
Monika Gruźlewska

puh: 56 4724244
monika.gruzlewska@expom.pl

:
Samodzielna księgowa

puh: +48 56 472 42 44
adrianna.kuhn@expom.pl

Henkilöstön ja palkkahallinnon osasto

Henkilöstöjohtaja:
Monika Walczak

puh: +48 56 472 42 47
monika.walczak@expom.pl

Oikeudellinen osasto

Oikeudellinen neuvonantaja:
Piotr Jeżewski

puh: +48 501 668 887
piotr.jezewski@expom.pl

Tietotekniikka-osasto

Projektipäällikkö, Ohjelmoija:
Tomasz Kozłowski

puh: +48 56 472 42 48
tomasz.kozlowski@expom.pl

Osto- ja varastointiosasto

Osto- ja varastointiosaston päällikkö:
Marek Połomski

puh: +48 56 472 42 50
marek.polomski@expom.pl

Manager ja logistiikan asiantuntija:
Dawid Kasprowicz

puh: +48 56 472 42 49
dawid.kasprowicz@expom.pl

Arkistosta vastaava:
Joanna Droma

puh: +48 56 472 42 52
asia.droma@expom.pl

Varaston päällikkö:
Henryk Mówiński

puh: +48 56 472 42 52

Ostoanalyytikko:
Marek Krzemieniewski

puh: +48 56 472 42 49
marek.krzemieniewski@expom.pl

EXPOM ul. Sienkiewicza 19, 13-306 Kurzętnik,
Käräjäoikeus Olsztynissa VIII-kauppaosasto KRS, No 000080483
Y-tunnus 877-000-16-95,osakepääoma maksettu kokonaisuudessaan: 610 050,00


EXPOM S.A.
ul. Sienkiewicza 19
13-306 Kurzętnik
woj. warmińsko-mazurskie
tel: 56 474 22 43/44
fax: 56 474 22 42
NIP: 877-000-16-95
REGON: 870001939
expom@expom.pl