ET UTMERket år FOR ZAMEK EXPOM KURZeTNIK idrettsklubb

Året 2014 brakte mange suksesser på idrettsfeltet til klubben Zamek Expom Kurzetnik, som vi – klubbens tittelsponsor – er veldig stolte av. Kickbokserne fra Zamek Expom Kurzetnik lukket fjoråret med en balanse på  37 medaljer, som de vant på følgende arrangementer: Polensmesterskap, Europamesterskap, Verdensmesterskap og Polens Cup. Medaljepuljen deres består av 12 gull-, 11 sølv- og 14 bronsemedaljer. Klubbens trener er Leszek Jobs, som utfolder seg også som aktiv idrettsutøver.

Følgende personer ble medaljevinnere i Polensmesterskap, Europamesterskap, Verdensmesterskap og Polens Cup i kickboksing: Wojciech Wisniewski, Piotr Kolakowski, Damian Chilinski, Michal Szulwic, Leszek Jobs, Kasia Bedra, Karolina Lewalska, Klaudia Jakielska, Dawid Wiergowski, Blazej Urbanski, Patryk Rzepka, Norbert Wisniewski, Aleksandra Kijewska og Krystian Rzepka.

Vi gratulerer og ønsker nye suksesser til hele klubben og alle dens utøvere.

PDFskriv utsend til......