ZAMEK KURZeTNIK IDRETTSKLUBB med STøtte fra EXPOM

Firmaet Expom SA har undertegnet en sponsoravtale om videre samarbeid med Zamek Kurzetnik Idrettsklubb.

Expom SA står på og støtter lokale sosiale initiativer som bidrar til utvikling av lokalsamfunnet. Med økonomisk støtte fra selskapet kan Zamek Expom Kurzetnik Idrettsklubb trene opp nye unge idrettsutøvere, som anser idrett som sin lidenskap og ofte også en levemåte. Takket være sponsorene får klubbens virksomhet utfolde seg og klubbens medlemmer oppnår mange suksesser. I fjor fikk kickbokserne fra Zamek Expom Kurzetnik 37 medaljer på følgende arrangementer: Polensmesterskap, Europamesterskap, Verdensmesterskap og Polens Cup. Dette er et bevis på at man får reelle effekter hvis man støtter utvikling av unge mennesker.

Hele teamet i Expom krysser fingrene for videre suksesser av alle idrettsutøvere i Expom Zamek Kurzetnik Idrettsklubb.

 

PDFskriv utsend til......