Expom S.A. 
Sienkiewicza 19
13-306 Kurzetnik

tel: +48 56 474 22 43
fax: +48 56 474 22 42
contact-form Kontaktformular

Nærmere kontakt

Styre

Styreleder/ administrerende direktør:
Rafał Domżalski

tel: +48 56 472 42 51
expom@expom.pl

Styrekontor

Leder for styrekontor::
Marta Tchorzewska

tel: +48 56 472 42 51
expom@expom.pl

:
Michał Balewski

tel: +48 790 389 317
michal.balewski@expom.pl

Avdeling for handel

Nøkkelkundesjef:
Piotr Cichewicz

tel: +48 56 472 42 43
piotr.cichewicz@expom.pl

Nøkkelkundesjef:
Wiesław Edling

tel: +48 56 472 42 43
wieslaw.edling@expom.pl

Salgssjef:
Mateusz Cielecki

tel: +48 56 472 42 43
mateusz.cielecki@expom.pl

Sales Manager:
Michał Psuty

tel: +48 519 477 262
michal.psuty@expom.pl

Sales Manager:
Daniel Konarzewski

tel: +48 519 477 200
daniel.konarzewski@expom.pl

Avdeling for markedsføring og medierelasjoner

Tomasz Malicki:

tel:  +48 661 999 432
media@expom.pl

Teknisk direktør

Hoveddirektør, teknisk direktør, enkelt medlem av styret:
Rafał Domżalski

tel: +48 56 474 22 43/44
rafal.domzalski@expom.pl

Produksjonssjef

Produksjonssjef:
Józef Szymański

tel: +48 56 472 42 42
jozef.szymanski@expom.pl

Stellvertreter des Produktionsleiter für Kooperationen:
Adam Lewandowski

tel: +48 56 472 42 41
adam.lewandowski@expom.pl

Stellvertreter des Produktionsleiter für Kooperationen:
Jarosław Gurzyński

tel: +48 56 472 42 28
jaroslaw.gurzynski@expom.pl

Teknologisk og konstruksjonavdeling

Leder for teknologisk og konstruksjonavdeling, prosjektleder:
Piotr Szczechla

tel: +48 56 472 42 45
piotr.szczechla@expom.pl

Teknolog-konstruktør, prosjektleder:
Sebastian Jutrzenka-Trzebiatowski

tel: +48 56 472 42 46
sebastian.jutrzenka@expom.pl

Teknolog-Konstruktør, prosjektleder:
Radosław Taranowski

tel: +48 56 472 42 46
radoslaw.taranowski@expom.pl

Teknolog-konstruktør, CNC-programmerer, prosjektleder:
Marcin Dembowski

tel: +48 56 472 42 46
marcin.dembowskii@expom.pl

Teknolog, prosjektleder:
Arkadiusz Siemiątkowski

tel: +48 56 472 42 46
arkadiusz.siemiatkowski@expom.pl

:
Tomasz Kozłowski

tel: +48 506 271 227
tomasz.kozlowski@expom.pl

:
Bartosz Miąskowski

tel: +48 519 477 083
bartkosz.miaskowski@expom.pl

:
Przemysław Łapiński

tel: +48 519 477 143
przemyslaw.lapinski@expom.pl

Kvalitetskontroll

Direktør for kvalitetskontroll:
Arkadiusz Leśniewski

tel: +48 790 358 814
arkadiusz.lesniewski@expom.pl

:
Grzegorz Pawlak

tel: +48 56 472 42 58
grzegorz.pawlak@expom.pl

Finansavdeling

Hovedregnskapsfører:
Karol Laskowski

tel: +48 56 472 42 44
karol.laskowski@expom.pl

Financial specialist:
Monika Gruźlewska

tel: 56 4724244
monika.gruzlewska@expom.pl

Personal og lønnsavdeling

Personaldirektør::
Monika Walczak

tel: +48 56 472 42 47
monika.walczak@expom.pl

juridisk avdeling

juridisk rådgiver:
Piotr Jeżewski

tel: +48 501 668 887
piotr.jezewski@expom.pl

Dataavdeling

Prosjektleder, dataspesialist:
Tomasz Kozłowski

tel: +48 56 472 42 48
tomasz.kozlowski@expom.pl

Innkjøp og lager:

Innkjøp- og lagerdirektør:
Marek Połomski

tel: +48 56 472 42 50
marek.polomski@expom.pl

Manager for innkjøp og logistikk::
Dawid Kasprowicz

tel: +48 56 472 42 49
dawid.kasprowicz@expom.pl

Innkjøp- og lagermedarbeider::
Mieczysław Balcerewicz

tel: +48 56 472 42 49
mieczyslaw.balcerewicz@expom.pl

Filansvarlig::
Joanna Droma

tel: +48 56 472 42 52
asia.droma@expom.pl

Lagersjef::
Henryk Mówiński

tel: +48 56 472 42 52

Innkjøpsanalytiker:
Marek Krzemieniewski

tel: +48 56 472 42 49
marek.krzemieniewski@expom.pl

Kassearbeider

Kassearbeider, handelspesialist::
Teresa Leśniewska

tel: +48 56 472 42 40

EXPOM ul. Sienkiewicza 19, 13-306 Kurzętnik Tingretten i Olsztyn 8. avdeling for økonomi KRS (tilsvarer Brønnøysundregistrene), Nr 000080483
NIP (polsk skattenummer) 877-000-16-95, Aksjekapitalen betalt i sin helhet: 501.300,00


EXPOM S.A.
ul. Sienkiewicza 19
13-306 Kurzętnik
woj. warmińsko-mazurskie
tel: 56 474 22 43/44
fax: 56 474 22 42
NIP: 877-000-16-95
REGON: 870001939
expom@expom.pl