Bal Sportowca

10 lutego 2018 roku odbyło się największe wydarzenie sportowe na Warmii i Mazurach, którym jest Bal Sportowca. Podczas uroczystości ogłoszono wyniki głosowania w 57 Plebiscycie na 10 Najpopularniejszych Sportowców Warmii i Mazur. Firma Expom miała zaszczyt uczestniczyć w tym wydarzeniu. Jako sponsor tytularny Klubu Zamek Expom Kurzętnik Spółka wpierała i trzymała kciuki za Pana Leszka Jobsa- trenera Zamku i kadry narodowej w formule light contact. Leszek Jobs jest brązowym medalistą mistrzostw świata z Budapesztu oraz mistrzem Polski z Kalisza (kat. 94 kg). – Leszek Jobs to świetny sportowiec, który od ponad 20 lat bierze aktywny udział w wydarzeniach sportowych oraz przekazuje swoją wiedzę kolejnym pokoleniom. Dla firmy Expom to ważne aby promować takie osoby ponieważ świetnie wpisują się one w politykę firmy. Jednym z kluczowych programów, które oferujemy swoim pracownikom jest program „Expom dba o zdrowie”. Pracownicy posiadający pasje sportowe oraz Ci, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze sportem mogą liczyć na wsparcie ze strony Spółki. W ramach tego programu współorganizujemy konkursy sportowe a tym samym oferujemy swoim pracownikom darmowe w nich uczestnictwo - opowiada Rafał Domżalski, Prezes Expom S.A.

Latem tego roku Leszek Jobs będzie współorganizatorem Międzynarodowych Zawodów w Kickboxingu, które odbędą się w Kurzętniku. Będzie to duże wydarzenie sportowe, w którym weźmie udział wiele znanych osobistości sportów siłowych oraz sportów walki. Głównym sponsorem imprezy wraz z samorządem lokalnym będzie nasza Spółka. Z tej okazji Expom S.A. już teraz zaprasza na zawody- komentuje Prezes Spółki.

PDFwydrukujwyślij do...

Praktyczna nauka zawodu w firmie EXPOM

W związku z nawiązaniem współpracy ze Szkołą w Bielicach, Rafał Domżalski, Prezes Zarządu podpisał list intencyjny, w którym gwarantuje zorganizowanie bezpłatnego dojazdu dla uczniów gimnazjum im. Narodów Zjednoczonej Europy w Bielicach, w celu odbycia praktycznej nauki zawodu w firmie EXPOM.

Przy okazji zapraszamy wszystkich chętnych młodocianych kandydatów do zgłaszania się do działu Kadr i zarezerwowania miejsca na jednym z 3 kierunków kształcenia (ślusarz, operator obrabiarek skrawających oraz lakiernik). Liczba miejsc ograniczona.

PDFwydrukujwyślij do...

Z wizytą w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II

Tradycją Expom jest współpraca z Gazetą Nowomiejską podczas rozdania pudełek śniadaniowych dla pierwszoklasistów. Co roku uczestniczymy w tym przedsięwzięciu, promując zdrowe nawyki żywieniowe wśród najmłodszych. W każdym pudełku dzieci otrzymują, przede wszystkim, zdrowe przekąski ale również słodkie, aby dostarczyć im energii do nauki i zabawy. W tym roku odwiedziliśmy szkołę podstawową im. Jana Pawła II, której jesteśmy patronem od kilku lat.

PDFwydrukujwyślij do...

Temat z okładki: Expom S.A.

Miło nam poinformować, iż wywiad z Prezesem Zarządu Expom S.A., w którym mowa o przyszłości,
strategii i dalszym dynamicznym rozwoju Spółki jest czołowym tematem z okładki najnowszego wydania
magazynu „Polski Przemysł”.

Cały wywiad można zobaczyć w najnowszym wydaniu magazynu „Polski Przemysł” (strona 58). Link do pobrania
magazynu: http://polskiprzemysl.com.pl/download/w39/polski_przemysl_w39_prenumerata.pdf)

„Polski Przemysł” to czasopismo wydawane od 2009 roku, zarówno w formie drukowanej jak i elektronicznej,
podejmujące szerokie spektrum tematów, dotyczących najważniejszych sektorów przemysłu. „Polski Przemysł” to
pismo o ogólnopolskim zasięgu, skierowane bezpośrednio do kadry zarządzającej, menadżerów średniego
szczebla, specjalistów oraz kadry naukowej.

PDFwydrukujwyślij do...

Międzynarodowy Spływ Kajakowy Pojezierzem Brodnickim

W minioną sobotę odbył się coroczny Międzynarodowy Spływ Kajakowy Pojezierzem Brodnickim- Drwęcą- Wisłą. Impreza organizowana przez Stowarzyszenie Prywatnych Właścicieli Domków Wypoczynkowych przyciągnęła wielu zawodników jak i obserwatorów. Również pogoda, która w dzień spływu się poprawiła, wpłynęła na tak duże zainteresowanie.

Expom znalazł się w gronie organizatorów imprezy. Co ważne, każdego roku dajemy pracownikom możliwość wynajęcia domków nad jeziorem Wielkie Partęczyny, które współfinansujemy. Z tego powodu jest nam bardzo miło, iż mieliśmy możliwość wesprzeć organizatorów festynu, w którym mogli wziąć udział również przedstawiciele Expom.

PDFwydrukujwyślij do...

Tak się bawiliśmy

Piękna pogoda, moc atrakcji i dużo rozrywki na Dniach Gminy Kurzętnik i Expom S.A.

W ostatnią sobotę, podczas corocznych obchodów Dni Gminy Kurzętnik i Expom S.A. dopisała nie tylko pogoda, ale również publiczność, która licznie przybyła na Górę Zamkową w Kurzętniku, aby świętować razem z nami.

Imprezę rozpoczęto bardzo aktywnie. Do południa odbył się spływ kajakowy, zawody wędkarskie oraz - co najważniejsze - ogólnopolskie zawody biegowe „Kogucia Dycha”, w których udział wzięło około 300 zawodników. Warto podkreślić, iż Expom miał swoich przedstawicieli w każdej z wyżej wymienionych dyscyplin.

Po godzinie 16-tej oficjalnego otwarcia dokonali: Rafał Domżalski, Prezes Zarządu Expom S.A. oraz Wójt Gminy Kurzętnik – Wojciech Dereszewski. Po części oficjalnej wręczono wyróżnienia pracownikom Spółki Expom za aktywny udział w wewnętrznych programach pracowniczych tj. Innowacyjny Expom, Akademia Expom, Expom Baby Team oraz Expom Dba o Zdrowie. Ta impreza była okazją do podziękowania pracownikom, którzy w szczególny sposób zaangażowali się w sprawy Spółki oraz wręczenia nagród tym, którzy wygrali wewnętrzne konkursy prowadzone w ramach programów pracowniczych - podsumował Rafał Domżalski, Prezes Zarządu.

Pierwszym zaproszonym zespołem była kapela Bluszcz. Następnie na scenie pojawił się Eratox, który rozgrzał publikę i dobrze przygotował na moc dalszych atrakcji. Wieczorem na scenie zaprezentował się zespół Pectus, który mile zaskoczył swoich fanów i po skończonym koncercie rozdawał autografy.  

Dodatkowych atrakcji tego dnia zapewniono naszym najmłodszym, którzy mieli swoją strefę darmowych zabaw. Z kolei na scenie odbywały się równolegle konkursy dedykowane dla dorosłych. Warto zaznaczyć, iż w strefie Expom, dedykowanej dla pracowników Spółki i ich rodzin, również miały miejsce konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie i wspaniałą zabawę!

PDFwydrukujwyślij do...

Expom wspiera swoich pracowników

W Expom działają programy, dzięki którym każdy pracownik może liczyć na wsparcie finansowe, jak i rzeczowe. Do najważniejszych i tych cieszących się największym zainteresowaniem należą:

Innowacyjny Expom

Inicjatywa, w ramach której pracownicy mogą zgłaszać swoje propozycje zmian i usprawnień w Firmie. Najciekawsze i wprowadzane w życie pomysły są nagradzane finansowo. Raz w roku organizowany jest  konkurs „Innowacje roku”,  gdzie, spośród wszystkich złożonych projektów, wyłonione i wyróżnione są te najciekawsze i te, których wprowadzenie w życie przyniosło najwięcej korzyści.

Akademia Expom

to działania zmierzające do podwyższenia kompetencji pracowników poprzez organizowanie szkoleń czy kursów ale również patronat nad Szkołą Podstawową nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim i aktywne uczestnictwo w życiu szkoły, oraz prowadzenie warsztatu uczniowskiego (nauka zawodu w Expom).

Expom Baby team

Dotychczas wsparcie polegało na wręczeniu wyprawek dla noworodków, jednak od teraz, pracownicy będą otrzymywać vouchery na kwotę 500 zł na zakupy w wybranym sklepie dziecięcym. Warto podkreślić, iż obecnie aż 6 pracowników zostanie obdarowanych.

Expom dba o zdrowie

Projekt propagujący zdrowy tryb życia, dzięki któremu pracownicy ubiegają się o dofinansowanie do swoich pasji sportowych (na zakup stroju, sprzętu lub wejściówek na zawody).

Expom + rodzina

Program, w którym każdy zapisany pracownik i jeden członek rodziny otrzymują karty zniżkowe do partnerskich sklepów i punktów usługowych (ponad 20 miejsc z najbliższego otoczenia).

Wymienione programy to tylko namiastka działań pracowniczych, które oferujemy naszemu Zespołowi. Dni Gminy Kurzętnik i Expom S. A. były okazją do wyróżnienia pracowników, którzy w szczególny sposób zaangażowali się w sprawy Spółki, oraz wręczenia nagród tym, którzy wygrali nasze wewnętrzne konkursy prowadzone w ramach programów pracowniczych- podsumował Rafał Domżalski, Prezes Zarządu.

PDFwydrukujwyślij do...

Dni Kurzętnika i Expom

Po raz czwarty Expom S.A. ma zaszczyt zaprosić wszystkich pracowników wraz z rodzinami na Dni Kurzętnika i Expom, które odbędą się 22-23 lipca 2017r. Pierwszego dnia imprezy, tradycyjnie, odbędzie się bieg na 10 km oraz marsz nordic walking na 3 km. Oprócz tego planowany jest również spływ kajakowy na odcinku Kurzętnik – Nielbark oraz zawody wędkarskie na jeziorze Nielbark. Oficjalne otwarcie nastąpi o godz. 16:15. Od tej godziny Sektor Expom serdecznie zaprasza Pracowników Spółki wraz z rodzinami i chętnych Współpracowników. Wtedy zostaną rozdane firmowe talony na posiłki. Odbędą się również zawody wewnętrzne, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. W specjalnie wydzielonym na tę okazję namiocie Expom, będzie można oglądać innowacje zgłoszone przez Pracowników w ramach programu „Innowacyjny Expom”. Co ważne, najlepsze projekty zostaną tego dnia wyróżnione. Ponadto zostaną przyznane nagrody za udział w zawodach wędkarskich oraz za inne osiągniecia.

W związku z powyższym jeszcze raz prosimy o przybycie na godzinę 16:15 do amfiteatru w Kurzętniku.

Wieczór uświetni występ gwiazdy, zagra dla Nas zespół Pectus!

PDFwydrukujwyślij do...
Następna strona