Zapraszamy na piknik z okazji Dni Expom!

Wielkimi krokami zbliżają się Dni Gminy Kurzętnik i Dni Expomu (18-19.07), o których warto pamiętać podczas ustalania wakacyjnych planów. Jedną z atrakcji tego wydarzenia będzie Piknik Expom rozpoczynający się w sobotę. Na wydarzenie zapraszamy nie tylko pracowników firmy, ale także wszystkich mieszkańców i gości Gminy Kurzętnik.

W namiocie Expom będzie można wcielić się w rolę operatora nowoczesnej obrabiarki CNC i uwiecznić to na zdjęciu dzięki fotobudce. Takie fotografie stanowić będą później niecodzinną pamiątkę.

Moc atrakcji dla najmłodszych zapewni kącik malucha z animacjami, gdzie żaden brzdąc nie będzie się nudził. Oprócz licznych zabaw czekać będą na dzieci ciekawe konkursy z nagrodami.

Wszystkich pracowników spółki preferujących aktywny wypoczynek zapraszamy do dołączenia do Drużyny Expom, startującej w biegu „Kogucia Dycha”.

Każdy odwiedzający z pewnością znajdzie coś dla siebie. Nikogo nie może zabraknąć na Pikniku Expom!

PDFwydrukujwyślij do...

Dołącz do drużyny Expom w biegu „Kogucia Dycha”!

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników spółki, preferujących aktywny wypoczynek, do dołączenia do drużyny startującej w III Ogólnopolskich Biegach Kurzętnickich „Kogucia Dycha” 18 lipca podczas Dni Expomu. Pokażmy, że drużyna Expom nie ma sobie równych, przy okazji świetnie się bawiąc!

Biuro zawodów rusza o godz. 10.00, natomiast start w biegu na 10 km i w 3-kilometrowym marszu nordic walking zaplanowano na godz. 14.00 z rynku. Każdy zawodnik samodzielnie rejestruje się w biurze zawodów. Opłatę startową dla drużyny Expom opłaca spółka.

Osoby, które zgłoszą chęć udziału do piątku 3.07 na adres: karolina.sieniawska@expom.pl lub tel.: 696 172 123 otrzymają sportową koszulkę funkcyjną z logo Expom.

Odważ się i podejmij wyzwanie razem z nami!

PDFwydrukujwyślij do...

Nowoczesna wytaczarka zasiliła fabrykę Expom

Dział produkcyjny w spółce Expom wzbogacił się o nowoczesną wytaczarkę stołową TOS WHN 13.8 CNC, która pozwoli na zwiększenie mocy produkcyjnych. Maszyna ta posłuży do obróbki skrawaniem konstrukcji średniej wielkości o wymiarach obróbczych 3500 x 2500 x 1250 do masy detalu sięgającej aż 12 000 kg.

Wytaczarka wpisuje się w plan ciągłej modernizacji parku maszynowego i pozwala na zwiększenie portfela zamówień.

Mamy nadzieję, że nowy zakup spełni wysokie oczekiwania naszych klientów.

PDFwydrukujwyślij do...

Podsumowanie targów Subcontracting w Poznaniu

Do historii przeszły już Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting w Poznaniu (9-12 czerwca 2015). Expom podczas tego wydarzenia reprezentowali kierownicy ds. kluczowych klientów: Piotr Cichewicz i Wiesław Edling.

Targi w Poznaniu przyciągnęły przedsiębiorców posiadających potencjał pracowniczy i zasoby technologiczne, które mogą zaoferować swoim potencjalnym przyszłym klientom. Podczas zaaranżowanych spotkań kooperacyjnych Subcontracting Meetings przedstawiciele firm mieli okazję do znalezienia potencjalnych zleceniodawców z Polski i zagranicy.

Reprezentanci Expom, kierownicy ds. kluczowych klientów Piotr Cichewicz i Wiesław Edling, w ciągu kilku targowych dni przeprowadzili wiele obiecujących rozmów z osobami odwiedzającymi stanowisko spółki.

Wszystkim gościom dziękujemy za przybycie na stoisko Expom i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

PDFwydrukujwyślij do...

Expom nagrodzony za społeczną odpowiedzialność biznesu

Spółka Expom otrzymała nagrodę główną w konkursie „Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBOSS 2015”. Uroczyste wręczenie nagrody miało miejsce 10 czerwca 2015 podczas Gali Jakości w Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. F. Nowowiejskiego w Olsztynie.

Konkurs skierowany był do przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego, którzy swoją działalnością sprzyjają wdrażaniu najwyższej jakości produktów, usług bądź procesów zarządzania oraz wspierają rozwój lokalnych społeczności i szanują środowisko naturalne.

Nagrodę przyznawano w trzech kategoriach: mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Expom otrzymał nagrodę główną w kategorii średnich firm. Gala Jakości odbyła się 10 czerwca w Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. F. Nowowiejskiego w Olsztynie, gdzie nastapiło uroczyste wręczenie wyróżnień. Przedstawiciele Expom pragną szczególnie podziękować Wójtowi Gminy Kurzętnik Wojciechowi Dereszewskiemu za wsparcie podczas konkursu i za obecność podczas Gali.

Wyróżnienie to jest dla spółki wyjątkowo ważne, ponieważ pokazuje jak istotne jest wspieranie lokalnej społeczności. Expom od lat aktywnie realizuje wiele projektów z zakresu CSR, poprawy środowiska naturalnego, tworzenia lepszych miejsc pracy czy wzmocnienia rozwoju lokalnego. Na Expom, który jest największym pracodawcą w regionie, ciąży odpowiedzialność promowania dobrych wzorców, co staramy się sukcesywnie realizować.

PDFwydrukujwyślij do...

Zapraszamy na targi w Norwegii

Spółka Expom na początku czerwca będzie uczestniczyć w międzynarodowych targach Nor-Shipping w Oslo. W tym roku innwacyjne rozwiązania z zakresu gospodarki morskiej będą przedstawiali goście z aż 80 krajów.

Targi Nor-Shipping, odbędą się w dniach 2–5.06.2015 r. Podczas wydarzenia Oslo odwiedzają najwięksi producenci branży morskiej z całego świata. Tegoroczna edycja wydarzenia jest wyjątkowa, ponieważ jest to 50. rocznica targów. W sześciu halach, na około 22 tys. m2 zaprezentują się wystawcy z 80 krajów. Spółkę Expom będzie można odnaleźć na stoisku D06-28.

Odwiedzający wystawy będą mieli okazję zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami z zakresu IT, nawigacji, bezpieczeństwa i ratownictwa, budowy i naprawy statków, usług morskich, logistyki i innych.

Serdeczenie zapraszamy do uczestniczenia w tym ciekawym wydarzeniu razem z Expom.

PDFwydrukujwyślij do...

Expom daje dobry przykład

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zorganizował 21 kwietnia 2015 roku w Elblągu konferencję „Otwarci na Skandynawię”. Prezes Expom Rafał Domżalski został poproszony o wystąpienie z prezentacją „Dobre praktyki we współpracy z kontrahentami ze Skandynawii (studium przypadku)”. Wystąpienie to było okazją do dyskusji na temat standardów współpracy z zagranicznymi inwestorami w Polsce. Prezentacja spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno firm skandynawskich, jak i polskich.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z tego wydarzenia.

PDFwydrukujwyślij do...

Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting – to już wkrótce!

Już 9 czerwca 2015 roku na kilka dni Poznań stanie się gospodarzem Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting. Firmę Expom będzie można odnaleźć w pawilonie 3. na stoisku 21.

Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting w Poznaniu (9-12.06.2015 r.) to wydarzenie skupiające firmy przemysłowe oferujące usługi na rzecz średnich, dużych i korporacyjnych przedsiębiorstw produkcyjnych. W imprezie tej biorą udział przedsiębiorcy posiadający potencjał pracowniczy i zasoby technologiczne, które mogą zaoferować swoim potencjalnym przyszłym klientom. Targi w Poznaniu to okazja do znalezienia sposobu, jak wykorzystać wolne moce przerobowe posiadanego parku maszynowego i zwiększyć swoje przychody.

W czasie targów odbędą się Subcontracting Meetings – czyli zaaranżowane spotkania kooperacyjne pomagające w znalezieniu potencjalnych zleceniodawców z Polski i zagranicy.

Z ofertą firmy Expom będzie można zapoznać się w pawilonie 3. na stanowisku 21. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. 

PDFwydrukujwyślij do...
Następna strona