Zawody wędkarskie o puchar Prezesa EXPOM S.A.

Tradycją już jest, że w okresie letnim pracownicy Expom S.A. biorą udział w zawodach wędkarskich organizowanych przez spółkę. W tym roku udział wzięło dziewięciu wędkarzy na łowisku w Nielbarku. Od wczesnych godzin porannych pracownicy Expom próbowali swoich sił w złowieniu największej wagowo ilości ryb oraz największego (rozmiarowo) okazu. Chwilę przed godziną 11:00 zawodnicy zakończyli połów, następnie odbyło się ważenie i mierzenie złowionych ryb.

Wyłoniono następujących zwycięzców:

I miejsce - Mikuczeński Kazimierz 
II miejsce - Hoppe Sebastian
III miejsce - Rywalski Dariusz

Puchar za największą rybę otrzymał Hoppe Sebastian 

Wszystkim Panom gratulujemy i dziękujemy za uczestnictwo!! Mamy nadzieję, że to nie wynik był najważniejszy a mile spędzony czas na łonie natury :) 

PDFwydrukujwyślij do...

Kulisy powstawania KONSTRUKCJI SŁUŻĄCEJ DO INSTALACJI MORSKICH FARM WIATROWYCH w Expom

Od poniedziałku na terenie naszej firmy spotkać można profesjonalną ekipę, która produkuje dla nas nowy film korporacyjny. Przez najbliższe trzy tygodnie kamerzyści będą pojawiali się w Expom aby uchwycić najlepsze momenty z naszej produkcji. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na efekty ich prac.. 

 

PDFwydrukujwyślij do...

Kajakiem po Drwęcy

W minioną niedzielę tj. 26.07.2020 zorganizowany został spływ kajakowy rzeką Drwęcą z Nowego Miasta Lubawskiego do Nielbarka. Podczas zbiórki okazało się, że w grupie Expom Team znalazło się kilka osób płynących po raz pierwszy. Trdycją kajakarską jest chrzest nowych człoków braci wodniackiej, dlatego przed wypłynięciem Komandor spływu oficjalnie przyjął wszystkich nowicjuszy do grona kajakarzy. Na twarzach zgromadzonych zauważyć można było małą niepewność ponieważ od samego rana pogoda nie sprzyjała, na szczęście po wystartowaniu wszystkich kajaków szybko okazało się, że reszta dnia pozostanie słoneczna. 

PDFwydrukujwyślij do...

OFERTA

Nasze Laboratorium oferuje szereg badań m.in:
Badania niszczące
Badania nieniszczące
Badania urządzeń transportu bliskiego
Badania z zakresu antykorozji
Badania geometrii
Pomiary elektryczne i BHP

Zapraszamy do kontaktu
(56) 47 242 58
790 378 827
laboratorium@expom.pl

PDFwydrukujwyślij do...

EXPOM LABORATORIUM

Wraz z dynamicznym rozwojem przemysłu spotykamy się na co dzień z coraz bardziej skomplikowanymi i zaawansowanymi technologicznie maszynami oraz urządzeniami. Pozwalają one w coraz prostszy sposób osiągać zamierzone cele oraz ułatwiać nam życie.  

W trakcie produkcji w Expom S.A. spotykamy się codziennie z różnego typu konstrukcjami, często wielkogabarytowymi, które muszą zostać wykonane w precyzyjny sposób. Do ich pomiaru nie wystarczają już tradycyjne, proste przyrządy pomiarowe jak miara, suwmiarka czy mikrometr. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów nasz dział kontroli jakości został wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt pomiarowy Faro Laser Tracker oraz Faro Arm.

Jeśli też macie potrzebę wykonania takich pomiarów to zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w Expom.
E-mail: laboratorium@expom.pl
tel. (56) 47 422 43
#Laboratoriumexpom, #Faro, #FaroLaserTracker, #FaroArm, #pomiarygeometrii

PDFwydrukujwyślij do...

Zakończenie roku szkolnego w Expom

 Rok szkolny 2019/2020 był dla nas wszystkich czasem trudnym, pełnym wyzwań związanych z edukacją w trakcie występowania największego zagrożenia przez COVID-19. Ten rok był dla nas wyzwaniem nie tylko z powodu pandemii ale też pod względem rekordowego naboru na praktyczną naukę zawodu. W roku szkolnym 2019/2020 uczyliśmy zawodu aż 79 chłopców. Był to dla nas ogromny sukces dlatego tym bardziej musieliśmy skupić się na odpowiednim przekazywaniu wiedzy praktycznej i teoretycznej na zajęciach w naszej firmie. Jesteśmy pewni, że udało nam się wyszkolić bardzo dobrych pracowników. W tym roku szeregi Warsztatu uczniowskiego opuściło 5 uczniów klasy III. Warto wspomnieć, że cała piątka została już zatrudniona w Grupie Expom a tym samym weszła do grona fachowców pracujących w naszej Spółce.

Jak co roku w ramach programu Akademii Expom przygotowaliśmy nagrody rzeczowe dla chłopców, ktorzy wyróżniali się na tle swoich kolegów pod względem pomocy innym, zachowania, zdobytej wiedzy teoretycznej i praktycznej i zaangażowania w życie firmy. 

Wyróżnieni zostali:

Kitłowski Michał (klasa III)

Januszewski Adam (klasa I)

Lewicki Sebastian (klasaII)

Gratulujemy Wam Panowie i życzymy dalszych sukcesów!!

PDFwydrukujwyślij do...

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla Firm i Klubów Sportowych na rzecz sportowych wakacji dla Dzieci i Młodzieży z Domu Dziecka

W sobotę 27 czerwca 2020 r. na Orliku w Nowym Mieście Lubawskim odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla Firm i Klubów Sportowych na rzecz sportowych wakacji dla Dzieci i Młodzieży z Domu Dziecka w Pacółtowie.
Oczywiście na turnieju nie mogło zabraknąć przedstawicieli grupy Expom.


W tym roku w rozgrywkach udział wzięły 3 drużyny: EXPOM TEAM, Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska oraz Oldboys KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie.
Turniej rozpoczęło przywitanie przybyłych drużyn. Pierwszy gwizdek natomiast zabrzmiał chwilę po o godzinie 15:00. Drużyny walczyły o punkty w 20-minutowych meczach, w systemie „każdy z każdym”. O uczestników Turnieju zadbała także Pani Halina, kucharka z Domu Dziecka w Pacółtowie serwując wszystkim przepyszną grochówkę.

Drużyna Expom uzyskała II miejsce zdobywając tym samym 6 bramek. Przedstawiciele firmy Expom zdobyli również dwie z czterech nagród dodatkowych tj. Tytuł Najszybszego Atakującego (zdobył Jakub Bendik) oraz
Tytuł Najlepszego Bramkarza (zdobył Kacper Dworznikowski).

PDFwydrukujwyślij do...

Koniec roku Szkolnego 2019/2020

Nadszedł ten dzień, na który czekały pewnie wszystkie dzieci... koniec roku szkolnego!!

Z tej okazji firma Expom S.A. patronat Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lub. pragnie pogratulować wszystkim dzieciom wyników w nauce, zdobytej wiedzy i udziału w konkursach tematycznych organizowanych przez Szkołę. Jesteśmy z Was dumni!!

Już za chwilę spotkamy się na podsumowaniu Waszych wyników w nauce w Szkole. Jak co roku mamy dla najlepszych uczniów nagrody :)

Dziękujemy również całemu gronu pedagogicznemu za trud włożony w nauczanie dzieci i młodzieży, zwłaszcza teraz kiedy to zajęcia nie mogły odbywać się w szkołach a cały proces nauczania prowadzony był w Państwa domach. To ważne aby docenić wysiłek jaki Państwo podejmowali w celu przekazania swojej wiedzy pomimo napotykanych trudności. Jeszcze raz dziękujemy!!

PDFwydrukujwyślij do...
Następna strona