Już dziś w Zespole Szkół Zawodowych w Kurzętniku odbywać się będą Mistrzostwa Polski w Kickboxingu!!

Kurzętnicki ring zostanie opanowany przez kickboxerów z całego kraju. Zawody rozegrają się w formule  light contact w kilku kategoriach m.in. juniorów, seniorów kadetów młodszych i starszych oraz w kategorii masters. Jesteśmy dumni, że jako firma możemy uczestniczyć w tak prestiżowym wydarzeniu, jako organizatorzy zawodów będziemy gościć ponad 550 zawodników oraz liczne grono kibiców i fascynatów sportów walki. Warto dodać, że jednym z wyróżnień będzie Puchar Prezesa Expom S.A., który przyznany zostanie najlepszemu zawodnikowi z powiatu Nowomiejskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Piątek – 8 czerwca:
- 15:00-19:00 waga zawodników
- 19:15 losowanie/odprawa trenerska

Sobota – 9 czerwca:
- 8:00 rozpoczęcie walk eliminacyjnych
- 13:00 - 14:00 przerwa obiadowa
- 14:00 uroczyste otwarcie mistrzostw
- 14:30 wznowienie walk

Niedziela- 10 czerwca:
- 8:00 – 13:00 ćwierćfinały, półfinały
- 13:00 – 14:00 przerwa obiadowa
- 14:00 walki półfinałowe i finałowe

PDFwydrukujwyślij do...

Inwestycja

Od styczna bieżącego roku Spółka konsekwentnie realizuje założony plan inwestycji na przebudowę Hali nr 2 oraz rozbudowę parku maszynowego firmy. Aktualnie prowadzone są prace nad podwyższeniem hali oraz przygotowaniem fundamentu pod centrum obróbcze CNC. W dniu 14 maja odbył się montaż suwnicy o udźwigu 40T/6.3T. O dalszych etapach prac będziemy informować na bieżąco.

PDFwydrukujwyślij do...

Bal Sportowca

10 lutego 2018 roku odbyło się największe wydarzenie sportowe na Warmii i Mazurach, którym jest Bal Sportowca. Podczas uroczystości ogłoszono wyniki głosowania w 57 Plebiscycie na 10 Najpopularniejszych Sportowców Warmii i Mazur. Firma Expom miała zaszczyt uczestniczyć w tym wydarzeniu. Jako sponsor tytularny Klubu Zamek Expom Kurzętnik Spółka wpierała i trzymała kciuki za Pana Leszka Jobsa- trenera Zamku i kadry narodowej w formule light contact. Leszek Jobs jest brązowym medalistą mistrzostw świata z Budapesztu oraz mistrzem Polski z Kalisza (kat. 94 kg). – Leszek Jobs to świetny sportowiec, który od ponad 20 lat bierze aktywny udział w wydarzeniach sportowych oraz przekazuje swoją wiedzę kolejnym pokoleniom. Dla firmy Expom to ważne aby promować takie osoby ponieważ świetnie wpisują się one w politykę firmy. Jednym z kluczowych programów, które oferujemy swoim pracownikom jest program „Expom dba o zdrowie”. Pracownicy posiadający pasje sportowe oraz Ci, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze sportem mogą liczyć na wsparcie ze strony Spółki. W ramach tego programu współorganizujemy konkursy sportowe a tym samym oferujemy swoim pracownikom darmowe w nich uczestnictwo - opowiada Rafał Domżalski, Prezes Expom S.A.

Latem tego roku Leszek Jobs będzie współorganizatorem Międzynarodowych Zawodów w Kickboxingu, które odbędą się w Kurzętniku. Będzie to duże wydarzenie sportowe, w którym weźmie udział wiele znanych osobistości sportów siłowych oraz sportów walki. Głównym sponsorem imprezy wraz z samorządem lokalnym będzie nasza Spółka. Z tej okazji Expom S.A. już teraz zaprasza na zawody- komentuje Prezes Spółki.

PDFwydrukujwyślij do...

Praktyczna nauka zawodu w firmie EXPOM

W związku z nawiązaniem współpracy ze Szkołą w Bielicach, Rafał Domżalski, Prezes Zarządu podpisał list intencyjny, w którym gwarantuje zorganizowanie bezpłatnego dojazdu dla uczniów gimnazjum im. Narodów Zjednoczonej Europy w Bielicach, w celu odbycia praktycznej nauki zawodu w firmie EXPOM.

Przy okazji zapraszamy wszystkich chętnych młodocianych kandydatów do zgłaszania się do działu Kadr i zarezerwowania miejsca na jednym z 3 kierunków kształcenia (ślusarz, operator obrabiarek skrawających oraz lakiernik). Liczba miejsc ograniczona.

PDFwydrukujwyślij do...

Z wizytą w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II

Tradycją Expom jest współpraca z Gazetą Nowomiejską podczas rozdania pudełek śniadaniowych dla pierwszoklasistów. Co roku uczestniczymy w tym przedsięwzięciu, promując zdrowe nawyki żywieniowe wśród najmłodszych. W każdym pudełku dzieci otrzymują, przede wszystkim, zdrowe przekąski ale również słodkie, aby dostarczyć im energii do nauki i zabawy. W tym roku odwiedziliśmy szkołę podstawową im. Jana Pawła II, której jesteśmy patronem od kilku lat.

PDFwydrukujwyślij do...

Temat z okładki: Expom S.A.

Miło nam poinformować, iż wywiad z Prezesem Zarządu Expom S.A., w którym mowa o przyszłości,
strategii i dalszym dynamicznym rozwoju Spółki jest czołowym tematem z okładki najnowszego wydania
magazynu „Polski Przemysł”.

Cały wywiad można zobaczyć w najnowszym wydaniu magazynu „Polski Przemysł” (strona 58). Link do pobrania
magazynu: http://polskiprzemysl.com.pl/download/w39/polski_przemysl_w39_prenumerata.pdf)

„Polski Przemysł” to czasopismo wydawane od 2009 roku, zarówno w formie drukowanej jak i elektronicznej,
podejmujące szerokie spektrum tematów, dotyczących najważniejszych sektorów przemysłu. „Polski Przemysł” to
pismo o ogólnopolskim zasięgu, skierowane bezpośrednio do kadry zarządzającej, menadżerów średniego
szczebla, specjalistów oraz kadry naukowej.

PDFwydrukujwyślij do...

Międzynarodowy Spływ Kajakowy Pojezierzem Brodnickim

W minioną sobotę odbył się coroczny Międzynarodowy Spływ Kajakowy Pojezierzem Brodnickim- Drwęcą- Wisłą. Impreza organizowana przez Stowarzyszenie Prywatnych Właścicieli Domków Wypoczynkowych przyciągnęła wielu zawodników jak i obserwatorów. Również pogoda, która w dzień spływu się poprawiła, wpłynęła na tak duże zainteresowanie.

Expom znalazł się w gronie organizatorów imprezy. Co ważne, każdego roku dajemy pracownikom możliwość wynajęcia domków nad jeziorem Wielkie Partęczyny, które współfinansujemy. Z tego powodu jest nam bardzo miło, iż mieliśmy możliwość wesprzeć organizatorów festynu, w którym mogli wziąć udział również przedstawiciele Expom.

PDFwydrukujwyślij do...

Tak się bawiliśmy

Piękna pogoda, moc atrakcji i dużo rozrywki na Dniach Gminy Kurzętnik i Expom S.A.

W ostatnią sobotę, podczas corocznych obchodów Dni Gminy Kurzętnik i Expom S.A. dopisała nie tylko pogoda, ale również publiczność, która licznie przybyła na Górę Zamkową w Kurzętniku, aby świętować razem z nami.

Imprezę rozpoczęto bardzo aktywnie. Do południa odbył się spływ kajakowy, zawody wędkarskie oraz - co najważniejsze - ogólnopolskie zawody biegowe „Kogucia Dycha”, w których udział wzięło około 300 zawodników. Warto podkreślić, iż Expom miał swoich przedstawicieli w każdej z wyżej wymienionych dyscyplin.

Po godzinie 16-tej oficjalnego otwarcia dokonali: Rafał Domżalski, Prezes Zarządu Expom S.A. oraz Wójt Gminy Kurzętnik – Wojciech Dereszewski. Po części oficjalnej wręczono wyróżnienia pracownikom Spółki Expom za aktywny udział w wewnętrznych programach pracowniczych tj. Innowacyjny Expom, Akademia Expom, Expom Baby Team oraz Expom Dba o Zdrowie. Ta impreza była okazją do podziękowania pracownikom, którzy w szczególny sposób zaangażowali się w sprawy Spółki oraz wręczenia nagród tym, którzy wygrali wewnętrzne konkursy prowadzone w ramach programów pracowniczych - podsumował Rafał Domżalski, Prezes Zarządu.

Pierwszym zaproszonym zespołem była kapela Bluszcz. Następnie na scenie pojawił się Eratox, który rozgrzał publikę i dobrze przygotował na moc dalszych atrakcji. Wieczorem na scenie zaprezentował się zespół Pectus, który mile zaskoczył swoich fanów i po skończonym koncercie rozdawał autografy.  

Dodatkowych atrakcji tego dnia zapewniono naszym najmłodszym, którzy mieli swoją strefę darmowych zabaw. Z kolei na scenie odbywały się równolegle konkursy dedykowane dla dorosłych. Warto zaznaczyć, iż w strefie Expom, dedykowanej dla pracowników Spółki i ich rodzin, również miały miejsce konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie i wspaniałą zabawę!

PDFwydrukujwyślij do...
Następna strona