Dni Expom za nami!

To co miłe, zawsze szybko się kończy – dlatego niestety już za nami Dni Gminy Kurzętnik i Expom. Mimo upalnej pogody frekwencja była wysoka i Kurzętnik w ciągu dwóch dni odwiedziło wielu gości.

Dni Gminy Kurzętnik i Expom to największa impreza plenerowa w roku, która zawsze przyciąga tłumy mieszkańców. Strefa Expom cieszyła się dużą popularnością zwłaszcza wśród dzieci. Kącik malucha z animacjami dla najmłodszych, zabawami w grupach i konkurencjami wzbudzającymi zdrową rywalizację cały dzień rozbrzmiewał śmiechem małych piknikowiczów. Dzieci ambitnie rozwiązywały proponowane przez animatorów zadania i konkursy, a wykonane przez nie prace plastyczne pięknie przyozdobiły namiot spółki.

Nie zabrakło również pracowników Expom – aż 80 proc. kadry pojawiło się na pikniku spółki. Dorośli z chęcią korzystali z atrakcji jaką była fotobudka – dzięki nieograniczonej fantazji naszych gości powstało wiele niesamowitych fotografii, które dla wszystkich będą oryginalną pamiątką. Odwiedzający fotobudkę nie tylko wcielali się w rolę operatora obrabiarki CNC, ale wymyślali wiele własnych charakteryzacji.

Część z pracowników mimo niesprzyjającej pogody wzięła udział w biegu „Kogucia Dycha” w barwach Expomu. Wysoka temperatura nie ułatwiała biegu, a deszcz spadł na chwilę tuż przed samymi zawodami.

Rekord padł także w liczbie uczestników biegu na 10 km, w którym udział wzięło 180 osób. Na starcie marszu Nordic Walking pojawiło się 45 osób. Zwycięzcą biegu „Kogucia Dycha” został Bartosz Mazerski. Wśród kobiet po raz drugi wygrała Barbara Bączek-Motała. Spółkę reprezentowała grupa pracowników, prezes Domżalski oraz przedstawiciele klubu sportowego Zamek Expom Kurzętnik, którego firma jest sponsorem tytularnym.

Obchody Dni Gminy Kurzętnik i Expomu zakończyły się zabawą podczas koncertów zespołów muzycznych. Gwiazdą wieczoru był Mrozu, piosenkarz wykonujący muzykę z pogranicza popu i R&B, a także producent muzyczny. Podczas koncertów zgromadziło się kilka tysięcy słuchaczy.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę!

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia, by przeżyć to jeszcze raz.

PDFwydrukujwyślij do...