Expom na Kongresie Asia Trade 2016 w Ostródzie

W dniach 22-24 września 2016 odbywa się Kongres Asia Trade w Ostródzie, podczas którego jednym z prelegentów był prezes spółki Expom, Rafał Domżalski, który podjął temat dobrych praktyk w handlu zagranicznym.

Celem Kongresu Asia Trade jest wskazanie nowych możliwości rozwoju dla polskich przedsiębiorstw oraz dostarczenie kompleksowej wiedzy i sprawdzonych rozwiązań w zakresie nawiązywania kontaktów handlowych z krajami azjatyckimi. Goście kongresu podczas spotkań z przedstawicielami ambasad oraz w trakcie paneli dyskusyjnych mogli zdobyć konkretne informacje na temat rynków poszczególnych krajów azjatyckich, ich stref ekonomicznych oraz sprawdzonych form nawiązywania współpracy biznesowej. Wśród wystąpień znalazła się prezentacja prezesa Expom S.A., Rafała Domżalskiego, zatytułowana „Dobre praktyki w handlu zagranicznym”. Specjalnymi gośćmi kongresu byli przedstawiciele ambasad m.in. Indii, Indonezji, Tajlandii i Iranu.

Asia Trade to jedyne w Polsce wydarzenie targowo-kongresowe, które tak kompleksowo podejmuje tematykę relacji biznesowych na linii Polska-Azja. Wśród zaproszonych gości znaleźli się liczni producenci z Polski oraz Azji, a także firmy usługowe. W części kongresowej udział wzięli eksperci rynków wschodnich. Asia Trade Know-How to znakomita okazja, aby poznać kraje wschodu pod kątem ich uwarunkowań gospodarczych, nawiązać kontakty biznesowe i nadać nowy kierunek rozwoju swojej firmie.

PDFwydrukujwyślij do...