Expom S.A. ponownie Gazelą Biznesu!

Już po raz kolejny Expom S.A. został wyróżniony w rankingu Gazel Biznesu, czyli zestawieniu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. 20 stycznia 2016 r. w Hotelu Warmińskim w Olsztynie wyróżnienie w imieniu firmy odebrał Prezes Expom, Rafał Domżalski.

Główną ideą przyznawania nagród jest promowanie małej i średniej przedsiębiorczości. Konkurs ma wyłonić szybko rozwijające się firmy, które notują stałą i niezależną od warunków gospodarczych poprawę warunków finansowych.

Nagroda Gazel Biznesu w ramach rankingu „Pulsu Biznesu” przyznawana jest już od 15 lat. Według organizatorów konkursu gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. W edycji rankingu Gazele Biznesu 2015 badane są wyniki firm osiągnięte w latach 2012, 2013 i 2014. W zestawieniu ogólnopolskim spółka Expom zajęła 2141 lokatę, a w wśród firm z województwa warmińsko-mazurskiego 72 miejsce.

Ranking publikowany jest na łamach „Pulsu Biznesu”, a także na stronie gazele.pl, gdzie znajduje się pełna baza Gazel Biznesu, czyli wszystkich firm, które znalazły się na rankingowych listach, począwszy od roku 2000.

PDFwydrukujwyślij do...