Expom wspiera swoich pracowników

W Expom działają programy, dzięki którym każdy pracownik może liczyć na wsparcie finansowe, jak i rzeczowe. Do najważniejszych i tych cieszących się największym zainteresowaniem należą:

Innowacyjny Expom

Inicjatywa, w ramach której pracownicy mogą zgłaszać swoje propozycje zmian i usprawnień w Firmie. Najciekawsze i wprowadzane w życie pomysły są nagradzane finansowo. Raz w roku organizowany jest  konkurs „Innowacje roku”,  gdzie, spośród wszystkich złożonych projektów, wyłonione i wyróżnione są te najciekawsze i te, których wprowadzenie w życie przyniosło najwięcej korzyści.

Akademia Expom

to działania zmierzające do podwyższenia kompetencji pracowników poprzez organizowanie szkoleń czy kursów ale również patronat nad Szkołą Podstawową nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim i aktywne uczestnictwo w życiu szkoły, oraz prowadzenie warsztatu uczniowskiego (nauka zawodu w Expom).

Expom Baby team

Dotychczas wsparcie polegało na wręczeniu wyprawek dla noworodków, jednak od teraz, pracownicy będą otrzymywać vouchery na kwotę 500 zł na zakupy w wybranym sklepie dziecięcym. Warto podkreślić, iż obecnie aż 6 pracowników zostanie obdarowanych.

Expom dba o zdrowie

Projekt propagujący zdrowy tryb życia, dzięki któremu pracownicy ubiegają się o dofinansowanie do swoich pasji sportowych (na zakup stroju, sprzętu lub wejściówek na zawody).

Expom + rodzina

Program, w którym każdy zapisany pracownik i jeden członek rodziny otrzymują karty zniżkowe do partnerskich sklepów i punktów usługowych (ponad 20 miejsc z najbliższego otoczenia).

Wymienione programy to tylko namiastka działań pracowniczych, które oferujemy naszemu Zespołowi. Dni Gminy Kurzętnik i Expom S. A. były okazją do wyróżnienia pracowników, którzy w szczególny sposób zaangażowali się w sprawy Spółki, oraz wręczenia nagród tym, którzy wygrali nasze wewnętrzne konkursy prowadzone w ramach programów pracowniczych- podsumował Rafał Domżalski, Prezes Zarządu.

PDFwydrukujwyślij do...