Kolejne sukcesy zawodników Zamek Expom Kurzętnik

Mamy przyjemność poinformować o kolejnych zwycięstwach sportowców klubu Zamek Expom Kurzętnik, którego spółka jest sponsorem tytularnym. W dniach 8 - 9 października 2016 roku w Kaliszu odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w formule full contact. Piotr Kołakowski, podopieczny Leszka Jobsa, z mistrzostw wrócił ze srebrnym krążkiem.

- Z każdym turniejem dojrzewa i jego walki nabierają jakości. Wierzę, że jeszcze rok, najwyżej dwa, a Piotr będzie walczył o najwyższe cele, nie tylko w kraju, ale i na świecie - stwierdza Leszek Jobs.

Kolejny udany start zanotowali kickboxerzy Zamku Expom Kurzętnik, 15 października 2016 roku w Gdańsku. Tym razem brali udział w turnieju juniorów o Puchar Pomorza, połączony z Memoriałem im. Sławomira Kaczorka i Marka Gryszpanowicza, tragicznie zmarłych zawodników Duetu Gdańsk. Zawodnicy w składzie: Piotr Kołakowski, Damian Chiliński, Krystian Rzepka, Wiktor Wilkanowski, Adam Szeliga i Oskar Rogowski stoczyli razem 9 pojedynków, z czego 8 wygrali, doznając tylko jednej minimalnej porażki.

Warto dodać, że sponsor tytularny Zamku Expom Kurzętnik, firma EXPOM S.A., dokłada wszelkich starań, żeby sukcesy klubowe zawodników były jeszcze większe. Firma chce wpływać na otoczenie nie tylko poprzez działalność biznesową, ale również społeczną. Dlatego wspiera ważne społeczne idee, tj. rywalizację sportową i promocję sportu, poprzez dofinansowanie klubu i zaangażowanie w akcje promujące zdrowy styl życia.

PDFwydrukujwyślij do...