Konkurs WamaBoss 2016 rozstrzygnięty - Expom z nagrodą!

Miło nam poinformować, że Expom S.A. otrzymał wyróżnienie w kategorii Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBoss, które wdraża działania pro-pracownicze, wspiera społeczność lokalną, dba o środowisko naturalne, szanuje klientów, dostawców, podwykonawców czy kooperatorów. Firma zdobyła nagrodę drugi rok z rzędu.

Podczas gali rozdania nagród, która odbyła się 4 listopada 2016 roku, w olsztyńskim planetarium, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego, wręczył nagrody przedsiębiorcom, instytucjom i społecznikom z Warmii i Mazur za jakość, promocję gospodarczą regionu i rozwój lokalnych firm. Nagrody zostały przyznane w kategoriach: Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBoss, Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur, a także Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości. Po raz pierwszy symbolem wszystkich trzech wyróżnień były statuetki w kształcie żagla, którym nadano wspólną nazwę „Żagle Warmii i Mazur”.

- Żagle to symbol piękna, potęgi oraz prestiżu – mówił Gustaw Marek Brzezin podczas spotkania - Chcemy wyróżniać firmy czy przedsiębiorstwa, które stanowią wzór do naśladowania. I patrząc na listę laureatów, mamy ku temu przesłanki.

Od wiosny 2016 roku komisja konkursowa otrzymała dziesiątki zgłoszeń. Najlepszych wybrano spośród 70 finalistów.

PDFwydrukujwyślij do...