Misja gospodarcza w Elblągu

W Elblągu 21 kwietnia odbyła się trzecia edycja przyjazdowej misji gospodarczej z krajów skandynawskich na Warmii i Mazurach, w której spółka Expom miała przyjemność brać udział. Była to okazja do poznania nowych klientów i zaprezentowania im możliwości produkcyjnych spółki.

Misja gospodarcza z krajów skandynawskich towarzyszyła konferencji „Otwarci na Skandynawię” organizowanej przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego, w czasie której Prezes Domżalski wystąpił z prezentacją o dobrych praktykach współpracy z kontrahentami z Finlandii, Szwecji czy Norwegii. Dzięki temu wystąpieniu zagraniczni przedsiębiorcy mieli okazję poznać możliwości spółki Expom. Samo wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem zarówno firm skandynawskich, jak i polskich.

Indywidualne spotkania biznesowe B2B zaowocowały zapoczątkowaniem rozmów z dwoma potencjanymi klientami i firmą matchingową specjalizującą się głównie w branży offshore i konstrukcji stalowych. O dalszym rozwoju współpracy będziemy informować na bieżąco.

PDFwydrukujwyślij do...