Niezapomniane wrażenia po Dniach Gminy Kurzętnik i Expom

Dni Gminy Kurzętnik i Expom S.A. po raz kolejny cieszyły się ogromną popularnością. Jest to największa impreza plenerowa w roku, która przyciąga tłumy mieszkańców. Nie brakuje na niej również pracowników Expom, którzy chętnie uczestniczą we wspólnej zabawie.

Impreza rozpoczęła się już tradycyjnie od biegu na 10 km oraz marszu nordic walking. W biegu wzięło udział 4 przedstawicieli spółki, którzy dumnie ją reprezentowali.

Pierwszym oficjalnym punktem zabawy było powitanie zebranych przez wójta Wojciecha Dereszewskiego oraz prezesa Expomu Rafała Domażalskiego.

Specjalna strefa Expom była strzałem w dziesiątkę i przyciągała tłumy zainteresowanych. Pracownicy chętnie brali udział w konkursach. Czekały na nich również talony pracownicze na poczęstunek, a także inne atrakcje. Dużą popularnością cieszyły się zabawy przygotowane specjalnie dla dzieci. Animacje dla najmłodszych oraz zabawa w grupach dawały maluchom wiele radości.

Coraz liczniej przybywająca publiczność mogła bawić się przy muzyce miejscowego zespołu, który po udziale w programie Must Be The Music zdobywa coraz większą popularność – Reggaeside. Wielu ludzi bawiło się również przy występie zespołu Zajefajni, który reprezentuje gatunek disco polo. Punktem kulminacyjnym imprezy był koncert zespołu Enej, którego występ porwał publiczność. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych, a towarzyszyło jej wiele atrakcji. Przy przebojach popularnego zespołu bawiło się nawet 10 tysięcy osób!

Nie zabrakło stoisk, na których uczestnicy zabawy mogli zaopatrzyć się w różnego rodzaju przekąski i słodkości. Goście mogli obejrzeć słońce dzięki największemu w Polsce mobilnemu teleskopowi oraz obserwować VI Turniej Rycerski.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę!

PDFwydrukujwyślij do...