Pracownicy Expom na seminarium samorozwoju

W dniu 29 listopada 2016 r. w ramach Akademii Expom pracownicy spółki zostali zaproszeni do udziału w Inspirującym Seminarium Skutecznego Samorozwoju zorganizowanym przez Personality Improvement Institiute w ramach Programu Rozwoju Kluczowych Kompetencji Miękkich PII. W kinie „Pasja” w Iławie spotkała się większość pracowników, a poza nimi obecni byli także akcjonariusze, zarząd i rada nadzorcza.

W pierwszej części spotkania odbyła się uroczysta premiera filmu korporacyjnego Expom S.A., który był efektem kilku miesięcy pracy całego zespołu. Emisja filmu na dużym ekranie zaowocowała wyjątkowym efektem wizualnym i film wywarł na wszystkich olbrzymie wrażenie.

Druga część spotkania poświęcona została na jego główny cel – Seminarium Skutecznego Samorozwoju. Było to blisko półtorej godziny spędzone na zgłębianiu wiedzy o sobie – swoich możliwościach i ograniczeniach w dążeniu do osiągnięcia pełni satysfakcji z życia zawodowego i osobistego. Prelegentami w trakcie kinowego seansu byli m.in. Danuta Stenka, Adam Ferency oraz Jerzy Stuhr.

Myślą przewodnią seminarium było stwierdzenie, że dzięki rozwojowi osobowości sprawiamy, że świat staje się lepszy. Sukces jest możliwy na wielu płaszczyznach, osobistej, rodzinnej i zawodowej, które zamiast ze sobą konkurować, mogą się uzupełniać i harmonijnie współgrać. Jakość życia ludzi zmienia się, kiedy przy pomocy skutecznych narzędzi następuje rozwój osobowości, dlatego w Expom tak istotne są szkolenia z rozwoju kompetencji miękkich. W ramach Akademii Expom szkolimy nie tylko konkretne specjalistyczne umiejętności, ale też właśnie zdolności interpersonalne czy pracę zespołową.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tego wydarzenia.

https://www.youtube.com/watch?v=ILKIVU33ftQ

PDFwydrukujwyślij do...