Spotkanie świąteczne w Expom S.A.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia już tradycyjnie w Expom odbyło się spotkanie świąteczne, na którym zarząd wspólnie z pracownikami mógł podzielić się opłatkiem i złożyć sobie życzenia. W tym roku dodatkowo świętowano 25-lecie firmy.

23 grudnia odbyło się coroczne spotkanie opłatkowe, z tradycyjnym wigilijnym poczęstunkiem, na które byli zaproszeni wszyscy pracownicy Expom S.A. oraz przedstawiciele Rady Nadzorczej. Po powitaniu przez prezesa zarządu, Rafała Domżalskiego, wszyscy zebrani mogli podziwiać występ artystyczny uczniów ze  Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim. Później miała miejsce prezentacja podsumowująca ostatni rok oraz wspominająca 25-letnią historię spółki.

Ćwierć wieku to wyjątkowy jubileusz, dlatego pracownicy zostali poczęstowani tortem. Osoby, które pracują w spółce najdłużej, otrzymały podziękowanie za 25 lat pracy w Expom oraz drobny upominek, ponieważ zgrana i doświadczona załoga to klucz do sukcesu spółki.

W czasie spotkania wigilijnego miał miejsce pokaz filmu korporacyjnego, który bardzo podobał się pracownikom, a w jego realizację wszyscy włożyli dużo pracy i wysiłku. Zebrani mieli okazję obejrzeć również relację z seminarium samorozwoju, które odbyło się w Iławie 29 listopada.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność!

PDFwydrukujwyślij do...