Sukcesy zawodników Zamek Expom Kurzętnik!

Klub sportowy Zamek Expom Kurzętnik, którego jesteśmy sponsorem tytularnym, może poszczycić się międzynarodowym sukcesem – zawodnik Wiktor Wilkanowski został Wicemistrzem Świata w Kickboxingu!

Młody zawodnik Zamku Expom Kurzętnik przebywający z reprezentacją kraju na Mistrzostwach Świata w Irlandii w pięknym stylu wywalczył dla Polski srebrny medal, zostając Wicemistrzem Świata w Kickboxingu. Wiktor Wilkanowski startował w formule kick light, w kategorii wagowej do 57 kg. Był to absolutny debiut kickboxerski Wiktora na arenie międzynarodowej w największej Amatorskiej Federacji Kickboxingu na Świecie WAKO. Spółka Expom serdecznie gratuluje zawodnikowi oraz życzy dalszych sukcesów.

W Dublinie startowało ponad 1400 zawodników i zawodniczek z 47 krajów. Polacy zdobyli 58 medali w tym: 13 złotych, 16 srebrnych i 29 brązowych. W klasyfikacji drużynowej Polska zajęła 6 miejsce za Rosją, Irlandią, Włochami, Wielką Brytanią i Węgrami.

Dodatkowo w czasie wakacji w Zamku Expom Kurzętnik trwała akcja dla najmłodszych „Wakacje z Kickboxingiem”. Była to już IV edycja zabawy, która cały czas cieszy się dużym powodzeniem. Co środa na salce meldowało się kilkanaścioro dzieci, na które czekało sporo zabawy, ale i także trening stricte kickboxerski. Na zakończenie akcji dzieci otrzymały okolicznościowe medale i dyplomy, które sprawiły im i ich rodzicom wielką radość. Jeżeli ktoś chciałby dalej kontynuować przygodę z kickboxingiem, to treningi odbywają się w każdy czwartek w Kurzętniku o godzinie 17:00. Spółka Expom gorąco zachęca do aktywności fizycznej i w imieniu klubu zaprasza na treningi.