Tak się bawiliśmy

Piękna pogoda, moc atrakcji i dużo rozrywki na Dniach Gminy Kurzętnik i Expom S.A.

W ostatnią sobotę, podczas corocznych obchodów Dni Gminy Kurzętnik i Expom S.A. dopisała nie tylko pogoda, ale również publiczność, która licznie przybyła na Górę Zamkową w Kurzętniku, aby świętować razem z nami.

Imprezę rozpoczęto bardzo aktywnie. Do południa odbył się spływ kajakowy, zawody wędkarskie oraz - co najważniejsze - ogólnopolskie zawody biegowe „Kogucia Dycha”, w których udział wzięło około 300 zawodników. Warto podkreślić, iż Expom miał swoich przedstawicieli w każdej z wyżej wymienionych dyscyplin.

Po godzinie 16-tej oficjalnego otwarcia dokonali: Rafał Domżalski, Prezes Zarządu Expom S.A. oraz Wójt Gminy Kurzętnik – Wojciech Dereszewski. Po części oficjalnej wręczono wyróżnienia pracownikom Spółki Expom za aktywny udział w wewnętrznych programach pracowniczych tj. Innowacyjny Expom, Akademia Expom, Expom Baby Team oraz Expom Dba o Zdrowie. Ta impreza była okazją do podziękowania pracownikom, którzy w szczególny sposób zaangażowali się w sprawy Spółki oraz wręczenia nagród tym, którzy wygrali wewnętrzne konkursy prowadzone w ramach programów pracowniczych - podsumował Rafał Domżalski, Prezes Zarządu.

Pierwszym zaproszonym zespołem była kapela Bluszcz. Następnie na scenie pojawił się Eratox, który rozgrzał publikę i dobrze przygotował na moc dalszych atrakcji. Wieczorem na scenie zaprezentował się zespół Pectus, który mile zaskoczył swoich fanów i po skończonym koncercie rozdawał autografy.  

Dodatkowych atrakcji tego dnia zapewniono naszym najmłodszym, którzy mieli swoją strefę darmowych zabaw. Z kolei na scenie odbywały się równolegle konkursy dedykowane dla dorosłych. Warto zaznaczyć, iż w strefie Expom, dedykowanej dla pracowników Spółki i ich rodzin, również miały miejsce konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie i wspaniałą zabawę!

PDFwydrukujwyślij do...