Ponad 65 latDoświadczenia

Expom to firma z ponad 65-letnim doświadczeniem, dla której pracuje kilkaset osób, w tym około 20 inżynierów. Firma posiada własne biuro technologiczno-konstrukcyjne, a także pięć hal produkcyjnych o łącznej powierzchni 6500m2 wraz z parkiem maszynowym. 

Rzetelny partner

Firma posiada zezwolenia, certyfikaty i świadectwa odnoszące się do systemu zapewnienia jakości produkcji, ochrony środowiska i BHP zgodne z normami serii ISO. Uprawnienia dotyczące procedur spawalniczych, jak i samych spawaczy Expom, za­twierdzone są przez jedno z najbardziej rygorystycznych towarzystw klasyfikacyjnych – DNV.

ISO9001DNVcreditreform

Odpowiedzialność

W zarządzaniu Expom S.A. ważną rolę odgrywa idea zrówno­ważonego rozwoju, która w odniesieniu do przedsiębiorstwa dotyczy problemu równowagi jego funkcjonowania. Realizujemy ją poprzez równoważenie celów ekonomicznych, ekologicznych i społecznych w procesie zarządzania. Wiąże się to z obniżeniem materiałochłonności i energochło­nności produkcji, podnoszeniem produktywności wykorzystania środowiska oraz redukowaniem emisji zanieczyszczeń, przy równoczesnym osiąganiu celów ekonomicznych i społe­cznych.

GLOBALNY ZASIĘG

Prawie cała produkcja realizowana jest w oparciu o zamówienia klientów zagranicznych. Produkty Expom S.A. docierają do firm z Europy, Azji oraz USA.