Władze spółki


Rafał Domżalski

Prezes Zarządu spółki Expom

Rafał Domżalski, związany ze spółką Expom od 2004 roku, odegrał kluczową rolę w globalnej ekspansji firmy po restrukturyzacji. W marcu 2014 roku powołany na stanowisko prezesa zarządu. Z wykształcenia magister inżynier elektromechaniki. Kompetencje managerskie zdobywał m.in. podczas praktycznych kursów realizowanych przez renomowane firmy doradcze oraz w Stanach Zjednoczonych. Aktywny członek Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, za wkład w promowanie przedsiębiorczości otrzymał od Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Brązowy Krzyż Zasługi.


Włodzimierz Chrobak

Członek Rady Nadzorczej spółki Expom

Włodzimierz Chrobak, członek rady nadzorczej Expom S.A. od 1991 roku. Absolwent Akademii Techniczno-Rolniczej (ATR) w Bydgoszczy oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Swoje szerokie kompetencje zdobywał zarówno w sektorze przemysłowym i biznesie, jak i poprzez udział w szkoleniach prowadzonych przez wiodące firmy doradcze. Jest autorem i współautorem licznych innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych w postaci wniosków racjonalizatorskich, wzorów użytkowych oraz patentów.


Piotr Chrobak

Członek Rady Nadzorczej spółki Expom

Piotr Chrobak, członek rady nadzorczej spółki Expom od 2010 roku. Od wielu lat związany z sektorem przemysłowym i motoryzacyjnym. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego w zakresie handlu zagranicznego. Jego obszarem zainteresowań w Expom są modele sprzedażowe. Prywatnie pasjonat motoryzacji, uczestnik  rajdowych mistrzostw Polski w latach 2001-2004.