Expom laureatem Top Pracodawca Polski Wschodniej 2016

22 września 2016 r. odbył się Wschodni Kongres Gospodarczy w Białymstoku. Po raz kolejny podczas wydarzenia przyznane zostały wyróżnienia „TOP Pracodawcy Polski Wschodniej”. Laureatem nagrody w województwie warmińsko-mazurskim został Expom S.A.!

Celem przedsięwzięcia było wyróżnienie grupy dziesięciu wyjątkowych pracodawców – firm z pięciu wschodnich województw Polski – które łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą na rynku pracy.

Expom otrzymał nagrodę jako jedna z dwóch firm z województwa warmińsko-mazurskiego. Drugą nagrodzoną firmą był Wipasz S.A. Spółka została doceniona za realizowane projekty socjalne, programy motywacyjne oraz działalność CSR. Nagrodę w imieniu spółki odebrała pani Monika Walczak, Dyrektor Presonalny Expom S.A. 

W gronie laureatów znalazły się firmy nowocześnie zarządzane, stawiające na innowacyjność, znaczące w swoich branżach. Wśród kryteriów oceny ważną rolę zajęły wysokie standardy relacji między menedżerami, pracownikami i otoczeniem społecznym, w którym na co dzień przedsiębiorstwa działają.

Nominacji i wskazań dokonały władze samorządowe poszczególnych województw (marszałkowie i prezydenci miast wojewódzkich), a także przedstawiciele organizacji realizujących politykę gospodarczą poprzez pozyskiwanie inwestorów i rozwój przedsiębiorczości.

Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej gali w trakcie III Wschodniego Kongresu Gospodarczego 22 września 2016 r. w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku.

Fot. PTWP:

PDFwydrukujwyślij do...