Expom nagrodzony za społeczną odpowiedzialność biznesu

Spółka Expom otrzymała nagrodę główną w konkursie „Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBOSS 2015”. Uroczyste wręczenie nagrody miało miejsce 10 czerwca 2015 podczas Gali Jakości w Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. F. Nowowiejskiego w Olsztynie.

Konkurs skierowany był do przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego, którzy swoją działalnością sprzyjają wdrażaniu najwyższej jakości produktów, usług bądź procesów zarządzania oraz wspierają rozwój lokalnych społeczności i szanują środowisko naturalne.

Nagrodę przyznawano w trzech kategoriach: mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Expom otrzymał nagrodę główną w kategorii średnich firm. Gala Jakości odbyła się 10 czerwca w Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. F. Nowowiejskiego w Olsztynie, gdzie nastapiło uroczyste wręczenie wyróżnień. Przedstawiciele Expom pragną szczególnie podziękować Wójtowi Gminy Kurzętnik Wojciechowi Dereszewskiemu za wsparcie podczas konkursu i za obecność podczas Gali.

Wyróżnienie to jest dla spółki wyjątkowo ważne, ponieważ pokazuje jak istotne jest wspieranie lokalnej społeczności. Expom od lat aktywnie realizuje wiele projektów z zakresu CSR, poprawy środowiska naturalnego, tworzenia lepszych miejsc pracy czy wzmocnienia rozwoju lokalnego. Na Expom, który jest największym pracodawcą w regionie, ciąży odpowiedzialność promowania dobrych wzorców, co staramy się sukcesywnie realizować.

PDFwydrukujwyślij do...