Expom prelegentem na Kongresie Asia Trade

W dniach 19-21 listopada 2015 odbył się Kongres Asia Trade „know how” w Ostródzie, podczas którego jednym z prelegentów był prezes spółki Expom, Rafał Domżalski, który zaprezentował dorobek firmy na arenie międzynarodowej.

Uczestnicy kongresu podczas spotkań z przedstawicielami ambasad oraz w trakcie paneli dyskusyjnych mogli zdobyć konkretne informacje na temat rynków poszczególnych krajów azjatyckich, ich stref ekonomicznych oraz sprawdzonych form nawiązywania współpracy biznesowej. Wśród wystąpień zawierających case study znalazła się prezentacja prezesa Expom S.A., Rafała Domżalskiego, zatytułowana „Dobre praktyki w eksporcie globalnym”. Specjalnymi gośćmi kongresu byli przedstawiciele ambasad m.in. Indii, Wietnamu, Malezji, Afganistanu, Iranu czy też Filipin.

Kongres Asia Trade „know how” w Ostródzie to spotkanie innowacyjne w skali kraju ze względu na szerokie podjęcie tematu relacji biznesowych na linii Polska-Azja. Wydarzenie to miało charakter biznesowy, a jego celem było wskazanie nowych możliwości rozwoju dla polskich przedsiębiorstw oraz zebranie kompleksowej wiedzy na temat relacji handlowych z krajami azjatyckimi.

PDFwydrukujwyślij do...