EXPOM S.A. Gazelą Biznesu

EXPOM S.A. został wyróżniony w rankingu Gazeli Biznesu – zestawieniu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Spółka zajęła 27 miejsce na 145 startujących firm w regionie, które jest dowodem uznania i zaufania wobec naszej firmy. W ujęciu ogólnopolskim Expom zajął 832 pozycję wśród 4304 przedsiębiorstw.

W edycji rankingu Gazele Biznesu 2014 badane są wyniki firm osiągnięte w latach 2011, 2012 i 2013. Jak twierdzą organizatorzy rankingu, „Puls Biznesu” i Coface Poland, główną ideą przyznawania nagród jest promowanie małej i średniej przedsiębiorczości. Konkurs ma wyłonić szybko rozwijające się firmy, które notują stałą i niezależną od warunków gospodarczych poprawę warunków finansowych. Za taką firmę został uznany EXPOM S.A, który uplasował się na 27 miejscu w rankingu. W samym województwie warmińsko-mazurskim w konkursie wzięło udział 145 firm, a w skali ogólnopolskiej o miano Gazel Biznesu ubiegały się aż 4304 przedsiębiorstwa - w tym ujęciu Expom zajął 832 miejsce.

Historia konkursu na Gazelę Biznesu sięga 2000 roku. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. Ranking publikowany jest na łamach „Pulsu Biznesu”, a także na stronie gazele.pl, gdzie znajduje się pełna baza Gazel Biznesu, czyli wszystkich firm, które znalazły się na rankingowych listach, począwszy od roku 2000.

Laureaci konkursu w województwie warmińsko-mazurskim odbiorą swoje statuetki już 21 stycznia na uroczystej gali w Hotelu Marina Club w Gietrzwałdzie. 

 

PDFwydrukujwyślij do...