Expom S.A. wśród Diamentów Forbesa 2017

Expom S.A. znalazł się w gronie wyróżnionych laureatów w ramach rankingu Diamentów Forbesa 2017. W dniu 1 czerwca podczas uroczystej gali, wyróżnienie z tego tytułu, w imieniu Spółki, odebrał z rąk prowadzącego ceremonię Dyrektora Programowego Forbesa Romana Młodkowskiego - Prezes Zarządu Expom S.A. Rafał Domżalski.

Obecność w gronie wyróżnionych firm, oznacza, iż Spółka Expom znalazła się w elitarnej grupie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w kraju, w kategorii firm z przychodami do 50 mln PLN. Była to już dziesiąta edycja Diamentów, gdzie analitycy i eksperci Forbesa oraz Bisnode wyceniali firmy, stosując metodę szwajcarską, która łączy w sobie metodę majątkową i dochodową.

Wśród laureatów znalazły się jedynie 72 firmy z regionu Warmii i Mazur, w trzech kategoriach przychodowych (5-50 mln PLN przychodu; 50-250 mln PLN oraz przychody powyżej 250 mln PLN). Tym bardziej cieszy fakt uzyskania wyróżnienia przez Expom.

Po gali wręczenia nagród, skomentował to obecny również na gali, Tomasz Malicki, Członek Rady Nadzorczej Expom S.A.: - Cieszymy się z tego wyróżnienia, które jest dowodem na to, iż przyjęta przez Spółkę i odważnie realizowana oraz odpowiednio korygowana strategia długofalowa jest skuteczna.

- To miłe wyróżnienie, które dowodzi tego, iż codzienne starania i wysiłek, które podejmujemy jako Spółka, obsługując wymagające projekty z różnych zakątków świata, znajdują odzwierciedlenie w pozytywnej ocenie dokonanej przez ekspertów i analityków – podsumował po wydarzeniu Rafał Domżalski, Prezes Zarządu Expom S.A.

PDFwydrukujwyślij do...