Expom S.A. zaprasza na Światowe Targi Podwykonawstwa i Kooperacji Przemysłowej MIDEST 2014.

W dniach 4-7 listopada polska spółka Expom S.A. działająca w branży morskiej, offshore, energetycznej oraz wielkogabarytowych konstrukcji stalowych zaprasza na Światowe Targi Podwykonawstwa i Kooperacji Przemysłowej MIDEST 2014. Eksperci firmy dostępni będą podczas wydarzenia na stoisku nr 104 w hali 6 T.

Firma Expom S.A., mieści się w północno-wschodniej Polsce, zatrudnia ponad 150 osób, kolejne 100 pracuje dla niej w ścisłej kooperacji. Na powierzchni 6500 m2 mieście się nowoczesny park maszynowy wyposażony w najnowocześniejsze na świecie urządzenia do projektowania, produkcji i testów wysoko przetworzonych produktów finalnych dla branży offshore, morskiej, energetycznej czy stalowej.

Podczas targów Expom SA zaprezentuje swoje możliwości produkcyjne w zakresie realizacji wielkogabarytowych konstrukcji stalowych m.in. żurawików szalupowych o budowie kompaktowej, ciężkich dźwigów na platformy wiertnicze, konstrukcji stojanów elektrycznych i generatorów prądotwórczych czy urządzeń dla branży naftowo-gazowej.

 

Targi MIDEST  2014: 4-7 listopada, Paryż. Więcej: http://www.midest.com/

 

PDFwydrukujwyślij do...