Firma Expom S.A. wspiera: XIX Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble

W tegorocznej edycji mistrzostw, w Nowym Mieście Lubawskim, w dniach 8 – 9 października 2016 roku, wzięło udział 59 osób. To drugi najlepszy wynik frekwencji w historii rozgrywania tej imprezy. Poziom sportowy sobotnich potyczek był niezwykle wyrównany i pasjonujący. Tradycyjnie Expom S.A. wsparł wydarzenie finansowo i organizacyjnie.

Pierwszą atrakcją wieczoru był tradycyjnie już rozgrywany scrabble’owy tor przeszkód. Najlepszym „torowcem - przeszkodowcem” został Karol Wyrębkiewicz z Łodzi. W kategorii pań zwyciężczynią została Joanna Juszczak z Warszawy. Kolejną atrakcją były rozgrywane, po raz dwunasty, Mistrzostwa Futsalu. Rozegrano dwie 25-minutowe połowy, w których drużyna Miks 1 pokonała drużynę Miks 2 w stosunku 10:6. W finałowej walce o końcowy triumf zagrali Karol Wyrębkiewicz z Łodzi i Paweł Jackowski z Warszawy. Zwycięstwo Pawła Jackowskiego nad Karolem Wyrębkiewiczem 393:355 zapewniło mu tytuł mistrzowski. Potknięcie Karola Wyrębkiewicza (3 miejsce) wykorzystał Dawid Pikul z Poznania, który wygrywając w ostatniej rundzie z Joanną Juszczak 464:280, zapewnił sobie tytuł wicemistrzowski. Poza turniejem głównym zorganizowano szereg konkursów towarzyszących w trakcie trwania imprezy.

XIX Mistrzostwa WARMII i MAZUR oraz konkurs na ułożone słowo związane z tematyką branży stalowej sponsorowała firma EXPOM S.A.. Prezes firmy EXPOM S.A., Rafał Domżalski, po niełatwym wyborze, nagrodził słowo WTAPIANE, ułożone przez Andrzeja Kwiatkowskiego z Warszawy. Expom S.A. co roku wspiera to wydarzenie, ponieważ rozwój społeczności lokalnej wpływa także na pozytywne funkcjonowanie firmy. Działania w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu wpisują się w strategię spółki i są konsekwentnie realizowane.

PDFwydrukujwyślij do...