Intensywny pierwszy kwartał 2017 roku

Expom S.A. w pierwszym kwartale 2017 roku zwiększył własne moce przerobowe, poszerzając swoje zaplecze o dodatkową halę produkcyjną zlokalizowaną w niedalekiej odległości od głównego zakładu produkcyjnego Spółki. Nowa hala to możliwość obsługiwania nowych projektów i efekt ciągłego rozwoju działalności Expom S.A., zgodnie z przyjętą Strategią Długofalową Spółki na lata 2016-2021. Poza nową halą, która wpłynie na zwiększenie mocy przerobowych Expom, rozpoczęto także budowę połączenia pomiędzy komorą lakierniczą, a lakiernią pomocniczą.

Projekty zrealizowane przez Spółkę w pierwszym kwartale br. mają sumaryczną wartość blisko 3 milionów Euro. Aby efektywnie obsługiwać wymagające projekty o takim wolumenie, Spółka kontynuuje również rozpoczętą w ubiegłym roku modernizację infrastruktury zakładu produkcyjnego.

Aby jeszcze sprawniej realizować zlecenia, podjęliśmy szereg działań zwiększających naszą efektywność wewnętrzną – zarówno w postaci inwestycji w kadrę Expom, infrastrukturę, jak i w model zarządzania Spółką. Pozwala nam to na realizowanie ambitnych projektów dla naszych stałych Klientów, jak i nowych kontraktów, zapewniając ciągły rozwój Spółki – podkreśla Rafał Domżalski, Prezes Zarządu Expom S.A.

PDFwydrukujwyślij do...