Minister gospodarki Janusz Piechociński odwiedzi Expom

3 kwietnia minister gospodarki Janusz Piechociński odwiedzi siedzibę naszej firmy. Wizyta dotyczyć będzie m. in. możliwości dalszej współpracy firmy z branżą morską oraz przyszłości  rynku energetycznego w Polsce. Zaprezentowana zostanie także najnowsza realizacja Expomu – dźwig teleskopowy HSCT 350.

Spółka Expom od lat cieszy się zaufaniem Ministerstwa Gospodarki, czego potwierdzeniem jest wieloletnia współpraca wyrażona wspólnymi międzynarodowymi spotkaniami targowymi i misjami gospodarczymi. Spotkanie w siedzibie przedsiębiorstwa będzie okazją do rozmowy na temat dalszych planów rozwoju naszej firmy, szczególnie w kontekście branży energetycznej. 

Podczas wizyty w firmie wicepremier zwiedzi hale produkcyjne i park technologiczny oraz zapozna się z możliwościami innowacyjnego biura technologiczno-konstrukcyjnego. Odbędzie się także prezentacja najnowszego dźwigu teleskopowego HSCT 350 wykonany w wersji EX (explosion version) wyprodukowanego przez Expom.  

W spotkaniu weźmie także udział wójt gminy Kurzętnik Wojciech Dereszewski oraz wojewoda warmińsko-mazurski Marian Podziewski. Expom jest dla gminy Kurzętnik i regionu jednym z najważniejszych pracodawców – w firmie i w ścisłej kooperacji z nią pracuje ponad 300 osób. Dalszy progres firmy oraz roczne przychody spółki na poziomie 35 mln zł stanowią dla gminy gwarancję rozwoju. 

PDFwydrukujwyślij do...