Referencje


"Nasza firma współpracuje z firmą Expom SA z Kurzętnika od ponad 10 lat i na tej podstawie możemy polecić ją jako godnego zaufania i rzetelnego partnera w produkcji konstrukcji spawanych z zastosowaniem obróbki skrawaniem do stałej współpracy."

Klient z Austrii


"Nasza firma współpracuje ze spółką Expom SA od kilku lat. Produkty dostarczone nam przez spółkę w tym okresie zawsze spełniały nasze oczekiwania. Możemy polecić spółkę Expom SA naszym klientom ponieważ wszystkie podjęte przez nią zadania zrealizowane zostały w terminie oraz w oparciu o zaawansowaną wiedzę techniczną."

Klient z Norwegii


"Expom SA produkuje wielkogabarytowe konstrukcje stalowe dla naszej firmy od kilku lat. Projekty realizowane są przez firmę w sposób dynamiczny, dobrze zorganizowany oraz z zachowaniem terminów. Z przyjemnością polecamy Expom SA innym klientom, jako firmę dysponującą szerokim doświadczeniem, wykwalifikowanym personelem oraz nowoczesnym parkiem maszynowym."

Klient z Norwegii


"Prace wykonywane dla naszej firmy zawsze odpowiadają wymogom technicznym zawartym w naszej dokumentacji. Spełnione zostają również wymogi firmy w zakresie zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001: 2009. Z uwagi na swoje wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowanych pracowników oraz wszelkie niezbędne uprawnienia, produkty dostarczane przez firmę Expom SA, naszego partnera w produkcji kontrukcji stalowych, niezmiennie spełniają nasze wszystkie oczekiwania."

Klient z Niemiec


"Od kilku lat nasza firma współpracuje z Expom S.A. i współpraca ta nieprzerwalnie charakteryzuje się dobrą współpracą I doświadczeniami. Spółkę Expom cenimy za rzetelne i profesjolne podejście do realizowanych projektów, terminowość wykonywanych robot, a także przestrzeganie zasad BHP w zakładzie oraz na stanowisku testów statycznych i dynamicznych. Podsumowując naszą dotychczasową współpracę rekomendujemy firmę Expom jako godnego polecenia partnera."

Przedstawiciel klienta w Polsce

Chcesz zrealizować swój projekt? Skontaktuj się z nami!

Dział handlu: sales@expom.pl tel: +48 56 472 42 43